Scholen in beeld

VR College Tour: Glenys & Frits - De Berkenschutse speciaal onderwijs

Glenys en Frits zijn werkzaam op De Berkenschutse (speciaal onderwijs) en gebruiken Virtual Reality in hun lessen. Bekijk het interview voor VR inspiratie!


Speciaal onderwijs verrijken met Virtual Reality. Glenys en Frits vertellen je hier graag meer over! 

De Berkenschutse gebruikt Virtual Reality met onder andere dagbestedingsleerlingen.  

''We kijken vooral hoe onze leerlingen omgaan met de beleving van Virtual Reality. Met VR kunnen we onze leerlingen letterlijk naar plekken brengen waar ze normaliter niet zomaar zouden kunnen komen. Denk bijvoorbeeld aan een museum. Hierdoor krijgen ze een veel betere beleving. Er zijn ook plannen voor een stukje stagevoorbereiding en de overstap van so naar vso'' Aldus Glenys en Frits, docenten De Berkenschutse.

Bekijk onderstaand het complete interview met Glenys en Frits:

VR interview De Berkenschutse

 

Vergelijkbare berichten